Het twee daags LVO congres zal na twee jaar weer live plaats gaan vinden.
We kunnen elkaar weer ontmoeten, collega’s spreken, lezingen bijwonen, workshops volgen, de ruime beursvloer bezoeken en met de Industrie in gesprek gaan over de nieuwste ontwikkelingen en noviteiten binnen ons vakgebied.
Het twee daags congres zal plaats vinden in evenementenlocatie Gooiland te Hilversum, een prachtige locatie midden in het land, goed te bereiken zowel met de auto als het openbaar vervoer. Parkeergarage en NS station op loop afstand.
De congrescommissie heeft een aantrekkelijk programma samengesteld, binnen het thema van “Klimaat OK(é)” gaan de sprekers in op het klimaat in de breedste zin van het woord, hoe groen en duurzaam zijn we actief op de OK, maar ook de andere kant van het Klimaat willen we belichten, hoe is het werk klimaat op de OK, wat is er veranderd door de Corona Pandemie etc. En uiteraard komen er ook onderwerpen over operatietechnieken en ontwikkelingen binnen ons vakgebied aan de orde. Op donderdag en vrijdag sluiten we de dag af met op elke dag een zeer inspirerende spreker!
Schrijf je snel in en reserveer deze dagen in de agenda!
Bron: LVO.nl