Ben je diëtist en wil je patiënten met diabetes optimaal begeleiden? Met de cursus Voeding en diabetes van HAN VDO leer je om de voeding af te stemmen op de individuele cliënt met diabetes en zo een optimaal voedingsadvies te geven. Deze cursus wordt ondersteund door NVD en DVN.
Verder studeren?
De HAN heeft 14 academies. Onderwijs, onderzoek en het werkveld zetten hun tanden in tal van maatschappelijke vraagstukken. Door samen te werken in academies, bieden we onze studenten het beste van het beste. En komen we met oplossingen waar we allemaal beter van worden. We hebben een breed aanbod aan opleidingen en een grote variëteit aan opleidingsvormen (in voltijd, deeltijd, duaal of individueel via internet). Vanuit de Academie Mens en Maatschappij, Academie Gezondheid en Vitaliteit en Academie Paramedische Studies biedt de HAN VDO een scala aan studies op het gebied van Voeding en Diëtetiek.
Uitgelichte opleidingen
- Kindervoeding en kinderdiëtetiek (basis)
Werk je in je praktijk als diëtist ook met kinderen? En wil je ze beter begeleiden? Of wil je je specialiseren in voedings- en dieetadviezen voor kinderen? Volg dan de cursus Kindervoeding en kinderdiëtetiek (basis) bij HAN VDO. - Cursus Voeding en diabetes (basis)
Ben je diëtist en wil je patiënten met diabetes optimaal begeleiden? Met de cursus Voeding en diabetes van HAN VDO leer je om de voeding af te stemmen op de individuele cliënt met diabetes en zo een optimaal voedingsadvies te geven. Deze cursus wordt ondersteund door NVD en DVN. - Bloedglucoseregulatie door middel van insulinepomptherapie en continue glucosemetingen
Volg de post-hbo cursus Bloedglucoseregulatie bij intensieve insulinetherapie van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN VDO). Verdiep je verder in dit vakgebied.
Klik hier voor alle opleidingen op voedingsgebied.

Cursussen Voeding en Diabetes bij de HAN
- Specialiteit(en)
- Diëtist, Voeding en diëtiek
- Type
- Cursus
- Opleider
- HAN University of Applied Sciences in Arnhem en Nijmegen
Opleidingen bij HAN University of Applied Sciences in Arnhem en Nijmegen
De Academie Toegepaste Biowetenschappen en Chemie (ATBC) biedt diverse interessante cursussen en trainingen op het gebied van laboratoriumonderzoek, (analytische) chemie en biologie. Naast vakinhoudelijke cursussen bieden we ook vaardigheidstrainingen aan om je
Opleidingen HAN University of Applied Sciences in Arnhem en Nijmegen

Academie Mens en Maatschappij Bijna 4.500 studenten volgen een voltijd- of deeltijdstudie op sociaal-maatschappelijk gebied. Dat doen ze op bachelor- of masterniveau. Als professional krijg je te maken met complexe
Verder groeien als professional? Ga naar de HAN!

De HAN heeft 14 academies. Onderwijs, onderzoek en het werkveld zetten hun tanden in tal van maatschappelijke vraagstukken. Door samen te werken in academies, bieden we onze studenten het beste
HAN VDO ondersteunt professionals in Zorg en Welzijn. Je kunt bij ons terecht voor post-hbo-opleidingen, trainingen, cursussen en studiedagen. Maar we ontwikkelen ook trajecten op maat; samen met je organisatie.
Ben je diëtist en wil je patiënten met diabetes optimaal begeleiden? Met de cursus Voeding en diabetes van HAN VDO leer je om de voeding af te stemmen op de individuele cliënt